| anonim_4396 a întrebat:

Hey! happy Daca v-ati face un site, despre ce ar fi?! Ce v-ati dorii! Ce ar fi interesant si atractiv?!
Happy day!

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Pai depinde ce intelegi prin interesant si atractiv.
Eu iti recomand sa te asezi pe nisa in care te pricepi cel mai bine. Spre exemplu nu poti avea un site de vindecari miraculoase, daca tu nu esti doctor sau practicant de magii albe sau negre. Nu poti avea un site de design grafic si tu nu sti nimic in design grafic.
Fa cu ce te pricepi tu mai bine si inscrie-l in motoare de cautare si incetul cu incetul o sa fie bine

3 răspunsuri:
| FOCUS a răspuns:

Imi este de ajuns TPU

| Dani04 a răspuns:

As uploada filme porno.Se fac bani gramada din accesari.

| brabbit24 a răspuns:

Fa un site sau un blog cu ce iti place tie. check this out http://blogunimanui.blogspot.com STREET BLOG my blog. Exact cum imi place.