| RoxanaSiPunct a întrebat:

Hey duminica asta plec in tabara ce ar trebui sa imi iau:*?

3 răspunsuri:
| Cristtiane a răspuns:

Depinde de zona unde e tabăra.
Dacă mergi într-o zonă de munte cel mai bine ar fi să-ți iei blugi, câteva bluze cu mâneci lungi, tricouri și maieuri câte consideri, un hanorac sau două nu ar strica.Cam astea-s lucrurile de baza, restul le alegi tu.
Distracție plăcută și sper că te-am ajutat.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai bani, haine(nu prea multe, eu mereu fac prostia asta laughing), periuta, sampon, castile, mancare pentru prima zi(un sandwich, doua), carti de joc si ia cu tine si buna dispozitie!

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Pai iti pui haine,casti pentru telefon,mancare pentru prima zi cum ar fi o sticla cu apa, sandvisuri si covrigei sau ceva de rontait, periuta, sampon, aparatul de fotografiat. Sper sa te distrezi!