| Teo_3186 a întrebat:

Hey girls!
Mi-am facut un blog de fashion deoarece sunt o fashionista convinsa. Mi-ati face un mare serviciu daca la-ti vizita si eventual sa postati si blogurile voastre aici.Multumesc si va pupacesc:*:*

Aici este adresa blogului:http://dora-fashiontrends.blogspot.com

Răspuns Câştigător
| Jade_3751 a răspuns:

Http://jadejad.blogspot.com/ si eu suntabea la inceput:D

4 răspunsuri:
| Sorana88 a răspuns:

Da, e chiar super, imi place. Multa bafftaaaa.

| znstr a răspuns:

Buna! Observ ca esti la inceput cu blogul. Arata destul de bine si sper sa reusesti cu el :* O sa urmaresc blogul,chiar daca eu nu am,sa vad alte postari,sa speram din ce in ce mai interesante. Si ca sugestie,pe mine una ma atrag blogurile despre moda cu multe poze,exagerat de multe poze, ca si eu sunt una din 'victima' modei si mi-ar placea mult. laughing Apropo, draguta foc rochita aia rosie. Bafta cu blogul si numai bine! Pup :*

| Teo_3186 explică:

Mersi Mult Ftelor,inseamna chiar mult pentru mine,puteti sa va lasa-ti adresele de asemenea promit sa ma uit la fiecare
Si apropo tocmai mi-am facut un blog nou,pe asta o sa fiu cel mai des, si o sa fie si mult mai mult fotografii, promit:D

http://starfashion121.blogspot.ro
PS:Asta este la inceput