| anonim_4396 a întrebat:

Hey-hay salut
Cand vreti sa injurati, ce spuneti (dar nu injuratura) Eu cateodata mai spun cix, ca sa nu injur.
Ce ticuri verbale aveti? Sau de celelalte ? big grin
Funda =)

Răspuns Câştigător
| Kosner a răspuns:

"la fleur" (flori) stiu ca suna ciudat dar atunci cand te enerveaza cineva cum poti sa-l injuri mai frumos de cand folosind cuvantul "flori". Eu il folosesc in fraceza pentru ca suna mai bine si unii nu-l stiu de aceea e mai interesant happy
Ex: Du-te in la fleur
Sa le fleur
laughing Mie mi se pare amuzant happy Fundita?

| anonim_4396 explică (pentru Kosner):

Foarte fain, imi place big grin

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LionDen a răspuns:

"Mori in iad" sau "Arzi in iad" chit ca ar fi pleonasmebig grin. Oricum prea rar substitui o injuratura cu o expresie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i da funda lui cFlorin!
Să se înveţe să nu mai cerşească.

Răspuns utilizator avertizat
| paulpaul25 a răspuns:

Eu nu spun dar imi zic in gand..." Tuuneetee si Fuuulgeereee!".laughing Intodeauna cand zic asta ma gandesc la o furtunalaughing Dar de obicei il bag in mamicuta lui!

| 7Mary7 a răspuns:

Date-n pisicii matii!laughing

| anonim_4396 explică (pentru 7Mary7):

Diriga mea numai cu pisici injura, cand se enerveze.
Gen : Stuchete'ar matili, sau (dar asta nu e cu pisici ) Pachiderma voastra, si altele rolling on the floor So, no, thx laughing

| ellena3322 a răspuns:

Beep sau llt sau jet, 14, mars, display,

| xzzyzy a răspuns:

"Baaakaaaa"- as prefera sa nu spunt de la ce vinewinking

| JungleFish a răspuns:

Ce mai face mama ta? laughing) Sau... vrei un castravete?

| cezarinho200 a răspuns:

Mai spun piip sau ffff dar cel mai des imi string pumnii si nu spun nimic