| Smiling a întrebat:

Hey hey hey:..As avea si eu o intrebarehappy..Nu stiu ce sa fac ca sa castig niste bani:. Vreau sa imi strang pe vara.Am pictat icoane si am facut martisoare dar nu stiu ce sa mai fac.O idee?! Funda garantatwinking

Răspuns Câştigător
| jungle26 a răspuns:

Poti face bratari sau diferite obiecte decorative pe care le vinzi colegilor, rudelor sau oricui.Am incercat si eu si am strans vreo 50 de lei, majoritatea de la persoane care ma stiu de frica.

2 răspunsuri:
| mosu8 a răspuns:

Depinde si ce varsta ai, pentru ca si eu caut (si eu am facut martisoare) cel mai bine cred ca ar fi sa repari biciclete, gasesti o baba la care sa faci curat, dai pliante de la o firma, plimbi caini.Scuze daca nu am ajutat dar daca gasesti ceva poate imi spui si mie.

| Smiling explică:

Multumesc pentru raspunsurihappy