| NoNaMe1832 a întrebat:

Hey hey TPU.Am si eu o intrebare.Am un webcam care are si microfon si microfonul merge dar sa ma vada pe mine nu merge.Este stricata webcam-ul sau ce se intampla de nu merge?

Fundita!

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Cel mai bine ar fi s'o înlocuieşti(dacă o ai de o perioadă lungă de timp) fie să întrebi pe cineva care se pricepe.Doar dacă ai instalat cumva iar windows'ul, trebuie să instalezi din nou şi camera web ca să funcţioneze.
Baftă!

| NoNaMe1832 explică:

O am cam de un an...mai demult am acut virusi si am instalat alt windows dar nu stiu cum sa o instalez ca nu a avut niciun CD nimic.