| Claudia_4756 a întrebat:

Hey.in ce lvl primesti ananas in barn buddy pentru. eu sunt in 94 si nu mi-a dat inca? imi puteti spune va rog. dau FUNDAwhistling

Răspuns Câştigător
| PrincessConsuela a răspuns:

Nu e vorba de nivel. E chestie de nr tau de vecini.

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Nuuu.eu stiu.cand ai toate cupele la legume iti da.am am.si mia dat.Fonditza?

| alexxi a răspuns:

Buna pe hi5 nu primesti ananasa doar mango big grin pe facebook ai ananas

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu va zic ca nu este vorba de level sau cati vecini ai eu am level 234 si inca nu mi-a dat ananasul si fructul pasiuni si nici de vecini eu am 176 vecini si este chestia sa incercati sa va jucati pe faccebok ca acolo iti da si kiwi si ananas si frucutul pasiuni in shop si mango. funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ananas du-te pe facebook, iar pentru toti desteptiiiii primesti mango si kiwi in barn buddy

| Claudia_4756 explică:

Si la ce nr de vecini ti-l da?