| LoveCocktails a întrebat:

Hey! intrebare pentru baietilaughing vreau sa stiu ce face un baiat de 16 17 ani. adica modul in care gandeste el fata de cum o face o fata. E adevarata chestia cu 'toti baietii se uita la filme porno'? si ca se masturbeaza? adica mi-e greu sa cred ca toti fac astalaughing) Pls daca e cineva dispus sa imi povesteasca ce 'ganduri ' au ei si chestiilaughing mi-ar placea sa stiu, asa de curiozitate. NU FITI RAUTACIOSI, merci!

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

1. Nu toţi băieţii sunt la fel, deci dacă se găseşte unu care să-ţi explice toate chestiile astea, vorbeşte doar în numele lui, deoarece alţii sunt compelt diferiţi, şi nu merge să aplici la ei ce ai învăţat de la unul.
2. Dacă mă apuc să-ţi povestesc eu ce gânduri am, probabil te-ai face lesbiană.

| ღDiissyღ a răspuns (pentru Wøodenpints):

E chiar asa rau?

| Wøodenpints a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Ce să fie?

| ღDiissyღ a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ai zis ca ''Dacă mă apuc să-ţi povestesc eu ce gânduri am, probabil te-ai face lesbiană.''