| Alexandraaa_8011 a întrebat:

Hey! La o tinuta formata din :un tricou negru destul de lung si innodat intr- parte, cu spatele gol, fara decolteu si cu o chitara galbena cu animal print inconjurata de fulgere rosii tot cu animal print [tigru]; pantaloni scurti de blugi si tenisi negri.Cu ce ati accesoriza-o? Si foarte important. ce v-ati fake la par? Multumesc:*:*:*fundita

Răspuns Câştigător
| rebb a răspuns:

Tricoul pare cam strident, cam foarte strident.Eu zic ca ai putea sa-ti prinzi parul intr-o coada impletita lejera intr-o parte sau lasat desfacut pur si simplu.Cat despre accesorii, bratari din strasuri de piele, negre sau chiar ceva mai simplu.

1 răspuns:
| Cuuukii a răspuns:

Pai deja pari prea ''impopotzionata'' big grin ar merge o esarfa (tu alegi unde o pui:gat, incheietura, sub forma de curea.Asta adauga un pic de stil) Cercei rotunzi dar nu chiar mari argintii'aurii, fara bratara sau inel! :*pup