| NinaY a întrebat:

Hey! ma ajutati si pe mine cu ceva? cautati pe internet poze cu pisicute cat mai dragute si mai mici. Dar nu vreau haioase. pur si simplu dragute si scumpe! multumesc anticipat! va pup!
Cele mai dragute poze primesc

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu de ce nu poti sa cauti daca sti exact ce vrei? :-?
http://www.google.ro/......tp?/images

| Ovy81 a răspuns:

Desktopnexus.com la categoria animals/cats sunt o gramada de pisicute dragute si mici, ai sa vezi!winking

| stresu a răspuns:

Nu ma pricep la chestii dragute dar cauta pe www.flickr.com, stiu ca acolo sunt de toate. da search kittens sau ce-o fi si spor!
Use the internet people!