| InoTkd95 a întrebat:

Hey! Ma cheama Irina, am 15 ani si sunt din Mihail Kogalniceanu, jud Constanta. Imi doresc prin intermediul acestui site sa imi fac mai multi prieteni. Mai multe detalii: am 1.60 si 52 de kg, par lung saten, ochi caprui, sportiva, medii foarte bune la scoala si cu inclinatii spre desen. Daca vreti sa stiti mai multe dati mesaj privat. Cine vrea sa fim amici sa lase comm! devilbig grin

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Irina, nu prea e bine ce faci tu.
Nu vreau sa critic pe nimeni, dar siteurile astea de socilizare nu sunt recomandate copiilor. In spatele calculatorului, nu ai de unde sa stii ce persoana se acunde. Si poate te intelegi bine cu el prin mesaje insa cand e vorba sa va intalniti nu sti niciodata ce se poate intampla.
Si chiar daca nu va intalniti sunt obsedati ce iti afla usor ip-ul iar dupa ip-ul isi va da seama de locatia ta si te va urmarii. Mai ales daca dai si cateva poze nu ii va fi greu sa te depisteze.
E doar un sfat pana la urma tu faci ce vrei. Insa iti garantez ca se pot intampla lucruri nebanuite

| InoTkd95 explică:

Nici nu vreau sa ma intalnesc cu cei cu care vorbescwinking Vreau doar prieteni online happy