| Child a întrebat:

Hey! Ma interseaza si pe mine daca cineva stie sa-mi spuna ceva despre melodia "Small Bump" a lui Ed Sheeran! Adica as vrea sa stiu daca povestea melodiei este adevarata si i s-a intamplat lui Ed(stiu ca este vorba despre un copil care trebuia sa se nasca si a murit in burta mamei).Era copilul lui Ed? FUNDAAA pentru cine ma lamureste?...

3 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Este o intrebare interesanta! nu cred ca se urmareste ceva anume in clipul respectiv, regret sa te dezamagesc!

| Child explică (pentru SerafimHD):

Nu ma refer la clip, ci la versuri...

| EllaAnonima a răspuns (pentru Child):

Ed a scris multe cantece despre povestile si vietile altora. Small bump este inspirata de un prieten.