| justme_2041 a întrebat:

Hey.mai e un pic si incepem scoala, am cam pus pe mine, si vreau sa dau burta jos, fac excercitii de 2 saptamani... dar mai mult pentru burta vreau. Un link cevabig grin. P. S am 13 anibig grin... fundita

Răspuns Câştigător
| usdhudshcdushuds a răspuns:

Va propun o dieta de slabit care are sigur rezultate numai ca o sa va cam. acriti
ZIUA 1-1 lamaie cu coaja rasa si miezul stors se pun intr.un borcansi se freaca cu o lingura de miere, se umple apoi cu apa si dupa cateva ore se bea zeama.sau si mai bine si o parte din fruct.
ZIUA 2-2 lamai preparate identic
ZIUA 3-e lamai
Ziua 4-4 lamai
ZIUA 5 5 lamai
ZIUA 6 -6 lamai
ZIUA 7 -7 lamai
ZIUA 8-6 lamai
ZIUA 9-5 lamai
ZIUA 10-4 lamai
ZIUA 11-3 lamai
ZIUA 12-2 lamai
ZIUA 13-1 lamaie

TOTAL 49 lamai

se beau indiferent de masa.SE ASIGURA SLABIREA CU MINIM 5 kg intr.un tratament
se poate relua tratamentul dupa o pauza de 10 zile.lamaia favorizeaza metabolismul, descompunerea grasimilor, arderea caloriilor etc.