| ﻉssy a întrebat:

Hey,maine dau teza la romana sunt in a 7a...cine a mai dat-o? tot din a 7-a poate sa-mi spuna cum a fost? grea, din ce?

Răspuns Câştigător
| DenisseDeny a răspuns:

Bunăăăă, păi eu nu sunt dintra 7-a dar sora mea este. Păi ea a dat deja teza, și nu o fost grea, Păi a fost din toată materia care a învățat-o până acum.

Baftăă, sper că te-am ajutat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisseDeny):

Eu am dato ieri,nu a fost grea, trebuie sa inveti Iapa lui Voda(demonstratii), compunere, derivare, fonetica si verbul. Funda?

| DenisseDeny a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu, că tezele nu sunt destul de grele. Testele ( Unele ) Sunt mai grele.

3 răspunsuri:
| ﻉssy explică:

Muuultumesc,chiar nu a fosst `greaa de loc! thank you guys