| oana_7289 a întrebat:

Hey. mi-a scris odata o fata pe mess "gizzzzas" si nu am avut curaj sa o intrebare ce inseamna.ma puteti ajuta voi? funda si vot.promithappy:pup la voi

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Draga...nu a scris corect, sa shtyy.corect se scrie JESUS si, intr-adevar se citeste gizăs.inseamna Iisuse.adica s-ar putea sa se fi mirat. sper ca team ajutat.este un cuvant din limba englezawinking

9 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Nu stia sa scrie, engleza invatata dl innnna

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Gizzzzas= "Dumneeezeuleee!"
Sper ca te-am ajutat!
PWP :*

| BabyDollRalukks a răspuns:

Gizzas= Jesus(adica Iisus). Este o expresie cum ar fi la noi : "Doamneee!" happy

| KikiRiki98 a răspuns:

Jesus(in romana cum o zis ea gizzzas) inseamna Iisuse, Doamne adica nu stiu cum sa iti ziclaughing ca si cum ai zice Doamne sau Doamne feri'
Sper ca ai inteles si ca ti-am fost de ajutor
Si eu te pup:* Funda?:O3big grinbig grin

| OnUtZzZaAa a răspuns:

Grija a zis

| Ciompârla a răspuns:

Gizzzzas...hmm,seamana cu "Jesus", cred ca a fost mirata de ceva... funda plz!

| Blackaannee a răspuns:

Presupun ca vrea sa zica jesus.adica dumnezeule!laughing

| CatalinRO a răspuns:

Isuse...provine din engleza Jesus...

| yoyo_4577 a răspuns:

Buna! gizas=dumnezeule, doamne depinde de context.