| Icecream15 a întrebat:

Hey ..mi.am facut o pagina pe facebook si acum vreau sa o sterg. spunetmi va rog cum o pot sterge puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| jhonsmyth a răspuns:

Buna,dai susu in dreapta in colt ai ceva ce scrie salir sau esire,si dai clic pe private sau setari confidentialitate, si dai dezactivare cont, iti va zice sa scrii motivul dezactivarii dai clic pe o intrebare acolo, pe urma introduci parola de la FB si gata se dezactiveaza, vei primi un mesaj de confirmare pe yahoo, si la revederehappy