| SweetCandy a întrebat:

Hey...nu stiu daca o stiti p alice... e tipa aia dp mtvbig grin
voua va place?
mie mi se pare destul de ciudatik, adica are multe filmulete din care nu intelegi nimic...big grin
puphappy

Răspuns Câştigător
| viki a răspuns:

Si mie mi se pare ciudata.big grin

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

V-am zis eu ca ne-a tampit pe toti caldura laughing

| Silvia a răspuns:

Nu imi place, ptc nu face nimic care sa ma faca sa o placlaughing
Face numai bazaconiilaughing

| Flav a răspuns:

Alice din tara minunilor?

| SweetCandy explică:

Http://alice.protv.ro/video-marilyn/25448
valutzza si mie imi plc sa mi se spuna lucrurile verde in fata da ea...
e uneori deplasata... uitate l filmuletul postat de mine si sa imi sp si mie ce intelegi...:D
:)

| SweetCandy explică:

Silvia...adik iti place sau nu alice?rolling on the floor

| SweetCandy explică:

Silvia... ok...rolling on the floor
flav...am postat un link q unu din filmulete ei... uita-te si apoi imi sp...
alice din tara minunilor era fata serioasa nu k asta!rolling on the floor

| sorin a răspuns:

Sa stii si eu am zis la fel acum incepe o propozitie si dupa aia termina cu totul altceva.

| Diva a răspuns:

Cred ca vorbesti despre Alice nu? E talentata pana la un punct cand sare calul oricum nu prea ma uit la emisiune

| FoXy a răspuns:

Mie mi se pare tare despre ce vorbeste acolo si tie ti se pare ciudata deoarece spune lucrurilor pe nume fara pic de rusine....asa e bine:*

| el3ctronizenT a răspuns:

Ciudatenia ei e dragutahee hee
dar mi se pare fara sens ce fc big grin

| crystyna1992 a răspuns:

Da..am vazut-o si eu dar nu-mi place de ea.Chiar e ciudata.big grin

| bonny a răspuns:

Si p mine ma cheama alicelaughing oricum... vorbeste ciudathstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thoooamne, silvia, cata dreptate ai.sa stii ca ai spus o vorba mare! rolling on the floor