| buterfly a întrebat:

HeyhappyNu sunt eu de foarte mult timp aici pe TPU dar totusi a trecut ceva timp de cand am intrat pentru prima data aici.Totusi mi se pare ca tot mai multe intrebari aiurea sunt postate.Mai uit peste ele si uneori nu gasesc o intrebare cat de cat interesanta. Voi ce parere aveti?happy

Răspuns Câştigător
| nekokami a răspuns:

Uhuh.Si inca nu ai citit raspunsurile.Eu ma intreb la ce mai intru...AA probabil pentru acel/aceea care are intr-adevar ceva de intrebat.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

De acord cu tine...multe intrebari aiurea si putine care le poti selecta sa raspunzi