| Byby98 a întrebat:

Hey, Prietena mea cea mai buna care este "idioata" (asa ne spuneam TE IUBESC MULT), s-a suparat tare pe mine:
Am dat o mica petrecere azi la scoala si pe mine m-a sunat matusa mea sa vin asa mai devreme si ea a zis ca mai ramane pana cand incep fetele mai mari orelesi dupa ea a stat pana la 4 si a plecat la 11 de acasa, iar mama ei m-a sunat sa ma intrebe unde suntem si eu fiindca eram cu matusa mea i-am zis mamei sale ca nu sunt la scoala ci matusa si i-am zis ca ea e cu profa si fetele si nu era asa, profa nu era, acum ea s-a suparat pentru ca ea crede eu am tradat-o si ca e pedepsita din cauza mea, Cum sa ii zic a 1000000000000000000 oara ca imi pare fffffff rau...Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai parerea mea este sa ii spui ca tu credeai ca o sa o salvezi daca ii zici mamei ei ca e cu o dna.profesoara...sa ii spui ca si ea ar fi trebuit sa iti spuna ca daca in cazul ca te suna mama ei sa ii spui ce trebuie sa zica si sa ii zici ca alta data nu vei mai comite aceasta greseala si sa iti mai dea o sansa. Daca nu te iarta eu zic ca nu e o prietena buna
Succes
Numai bine!

| Byby98 explică:

Va multumesc tare mult pentru sfaturi, sunteti foarte amabile.:*