| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

Hey! prietenul meu ii lasa comm`uri la fosta iubita ca sexy si pune ":*:*:*"

kateodat' i spunea : te iubesc

ce inseamna?worried oare o mai iubeste? o sa se desparta oare de mine? crying heLp worried Sunt derutataaaa`! worried at wits' end peste 2 zile merge in Italia sa'si cumpere ceva telefon raised eyebrows dar fosta prietena s-a mutat in Italia... voi ce credeti? ma minte in legatura cu telefonul doar ca sa mearga la ea? plsss help meeeeeeeeee

Răspuns Câştigător
| Sanzii123 a răspuns:

E complicat. eu n-as accepta ca iubitul meu sa dea comentarii de genul ala "ex-elor". De ce nu stai de vorba cu el? Intreaba-l pe un ton calm care-i treaba cu acele comentarii, de ce i le-a lasat? Nu tipa la el ca nu faci decat sa inrautatesti situatia!
Chestia cu telefonul...nu stiu. Poate chiar se duce pentru un tel nou.
Oricum, daca va despartiti, nu dispera! O sa gasesti ceva mai bun pentru ca ce e al tau e pus de'o parte. kiss