| Agapimu a întrebat:

Hey, Salut, am si eu o problema... Aatazi am observat ca de fiecare data cand dau commuri pe HI5 la ceva pzoe imi apare deasupa fotografiei "Te apropii de limita numărului de comentarii foto permise pentru o anumită perioadă. Comentariul de fotografie a fost adăugat". Exista un numar limita? Daca mai dau commuri multe nu mai pot da niciodata? Am inteles ca daca te apropii la acel numar limita nu mai poti da o perioada buna de timp commuri. Ce sa fac? Daca n-o sa mai pot da commuri nu este ceva cod, sau ceva sa pot sa dau commuri inapoi?sad Va, rog ajutati-ma.Multumesc anticipathappy Dau fundita care imi zice cum sta treaba cu chestia asta.happy

Răspuns Câştigător
| virginia_9154 a răspuns:

Inseamna ca ai dat prea multe commuri intr-o perioada mai scurta de dimp.
De obicei dai multe commuri,? Nu-i numic, opreste-te putin, odihneste-te, si stai linistit/a.big grin