| Mwhahahaa a întrebat:

Hey.Sunt eu cu inca o fata, la o prietena acasa. Am dormit aici. Nu prea pot spune ca am dormit pentru ca pana la 3 dimineata am stat pe net, ne-am jucat iar de la 3 pana la 5 dimineata am stat in bucatarie incercand sa facem clatiterolling on the floor de la 5 pana la 6 am citit o poveste, de la 6 pana la 8 am facut jogging si am fost prin parc, ne-am dat in leagane, etc.Am ajuns home, si am mai stat putin la tv pana la 9, dupa aceea am dormit pana la 14:00.Acum prietenele mele dorm, eu m-am trezit la 14:00 si de atunci stau la pc si ma uit la tv. Ziceti-mi si mie ce sa fac, pentru ca m-am plictisit straight face
Multumesc. Pupici :*:*

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu trebuia musai să ne dai detalii cu ce ai făcut. Citeşte o carte, uită-te la un film! Baftă!

| zizi000 a răspuns:

Joaca. te cu un animal, daca ai. Confectioneaza ceva. Canta la o orga virtuala. big grin

| VideoGame a răspuns:

Uita-te la un film horror, comedie(dupa preferinte) sau jucati si voy carti... ce aveti voi