anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sunt foarte suparata si nu mai pot
Povestea mea e cam asa:
O data (daca va mai amintiti), dede a avut o problema cu niste baieti si, vazand asta NIKU(cel care m-a facut sa plang)i-a luat apararea si am devenit iubiti, apoi evident relatia a durat mi-a zis de el si si mi-a dat id-ul lui ca sa o ajut sa isi faca prima intalnire,(eu fac dansuri moderne) intr-o zi cand aveam dansuri dede a vrut si ea sa vina si a luat-o si pe cyucyyy(o pr buna de a iei), eu am vazut ca e foarte trista, am inercat sa o fac sa se simntamai bine si sa imi zica ce s-a intamplat, dar nu am reusitsad. Peste cateva zile mi-a zis ca s-a despartit de Niku, peste niste timp s-au impacat, dar nu am mai fost impreuna.Peste cateva saptamani am rugat-o sa ma cupleze cu un baiat dar nu prea stia si mi l-a recomandat pe Niku si o perioada(2 zile sau mai mult)am fost impreuna dupa care el nu mai intra si nu mai puteam sa vb cu el(mentionez ca nu ne-am vazut decat in poze), pana in seara asta cand a intrat pe mess mi-a zis ca nu mai intrase ca a fost pedepsit pentru ca a luat 2 si 3 si acu cat a plecat maicasa a intrat. Am rugat-o pe dede sa il intrebe daca are pr si sa imi trimita convorbirea si mi-a zis ca si-a gasit alta si nu mai puteam
Cred ca cei care zic sau se gandesc sunt insensibil pentr ca nu pot!
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-au devenit iubiti ma scuzati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se gandesc sa ii uit ma scuzati da vb la tel atuncisad