| TI a întrebat:

Hey!
Sunt mai noua pe aici, asa ca intai as vrea sa va spun Salut!happy
As trece la subiect: Am un tricou simplu, alb.
Nu stiu ce sa scriu / desenez pe elhappy
Ma gandeam ca pe el sa se semneze toti prietenii mei.
Sau sa fac fac ceva gen... graffitilove struckhappy...Sa scriu Hip-Hophappy
Voi ce idei aveti?
Fundita pentru cele mai originale

Răspuns Câştigător
| Apy a răspuns:

Deseneaza o inima(las-o goala)pune-l pe iubitul tau sa isi scrie numele sau sa semneze apoi fa niste buline(lasa-le doar conturul)
in cea mai mare va semna cea mai buna prietena in cea mijlocie o alta prietena a ta mai apropiata si pe restul tricoului sa semneze alti prieteni. dar daca nu ai prieten(iubit)fa inima si pune o poza cu tine si cea mai buna prietena a ta.

2 răspunsuri:
| TI explică:

1.Nu am iubithee hee...
2.Mersi de ajutorhappy
3. O sa mai astept si alte pareri, iar daca nu imi plac, o sa fac ceea ce ai zis tu!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva cu Dispari in 60 de secunde