| Dia a întrebat:

Hey.sunt noua pe site si imi spuneti va rog si mie ...vad la unele intrebari la sfarsit... "dau fudita". cum adica sa dai funditabig grin?

2 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

La fiecare intrebare pe care o pui, poti sa dai "fundita". Daca te uiti de exemplu in dreptul raspunsului meu, o sa vezi ceva, ca o medalie portocalie. Daca dai click pe ea, inseamna ca mi'ai dat fundita, iar medalia aia e in dreptul tuturor raspunsurilor pe care le primesti. Fundita o dai la raspunsul pe care l'ai considerat cel mai bun. Multi de pe site sunt obsedati de funde pentru ca valoreaza 100 de puncte si esti mai "smecher" daca ai multe funde.

| Dia explică:

Mersi mult :*