| IonIonut a întrebat:

Hey.T.PU. mi-am facut un id de messenger nou si am bagat vreo cinci persoane in lista, dar dupa nu a mai mers. Nu mai merge sa ii mai bag eu iar daca ma baga ei cand dau accept imi apare la Adres Book si imi apare incontinuu ofline, chiar daca el e online. Va rog sa ma ajutati dau FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| ESC96 a răspuns:

Si eu am patil la fel.e de la serverele de la yahoo. o sa iti mearga pana la urma intr-o zi-2 max 3. nu e nimic grav happy

2 răspunsuri:
| XxXLoL1xXx a răspuns:

Buna.
Deci la faza cu ca ai bagat cateva persoane in lista si dupa nu ti-a mai mers, cred ca te pot ajuta. Trebuie sa bagi persoane in lista doar cat iti merge (pana nu te mai lasa) si dupa ar trebui sa astepti cateva minute si poti incerca din nou!
Bafta.
Funda? puppy dog eyes

| marian35a a răspuns:

Da-mi mie id si parola o rezolv eu