| anonim_4396 a întrebat:

Hey toata lumea. Am un nou chat vreau sa intrati pe el plz http://xat.com/KomyPlace asta e. daca intrati imi spune cu da si parerea voastra despre el.

2 răspunsuri:
| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Nu stiu e un pic cam gol. Cam pustiu dar in timp cred ca o sa fie O.K.

| Yukiee a răspuns:

Mie una nu-mi place grafica, incarcatura aia de culori, de parca ar fi chat pentru prichindei.E simplist chatul si pare facut de amatori.Insa e doar parerea mea. Daca e ceva care imi place, e fundalul negru.