| buburuza115 a întrebat:

Am avut o joaca pe computer, dar s`a sters.Se numea "Barbie Horse". Stiti? In ea o imbraci pe fata, calul ii dai de mincare, mergi cu el la grajduri, pe plaja, in padure, faci curse.Stiti cumva cum o pot download`a? Surioara mea mai mica adora joaca, si acum ca n`o mai am imi face un scandaaalll..Am nevoie de ea, urgent.Mersi.(P. S:Nush exact daca e Barbie Horse..Asa cred.) Dau Vot la raspunsul corect.MEsk`.:*

1 răspuns:
| biliana a răspuns:

Intra pe acel site si vezi daca poti sa-l descarci de acolo sau scrie numele jocului pe google si cauta un link pentru download