| Giulia911 a întrebat:

Hey TPU! Am făcut o comanda pe care am plătit-o cu cardul, la scurt timp am anulat-o iar acum aștept sa îmi revină banii pe card, dar în cât timp ar trebui sa-i primesc? Ca au trecut câteva zile deja.

2 răspunsuri:
| Irinuca8 a răspuns:

Depinde si de comerciant. Poti intra pe pagina comerciantului de unde ai facut comanda si sa cauti detalii despre comenzile anulate.

| Shlamufa a răspuns:

În general trec cam șapte până la 10 zile lucrătoare până banii ajung în cont, înapoi, la anulare plată. Dar, uneori, în funcție de bancă pot face doar trei zile.