| Madnessu a întrebat:

am fifa 11 si dupa ce termin un meci din cariera tot se blocheaza si iese din fifa.astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| Matis a răspuns:

Cred ca nu ai placa video buna.Nici eu nu am dar am facut niste configurari si acum merge perfect. Daca vrei sa configurezi si tu intra in Game Settings--->de la MSAAOptions selectezi OFF si asta e.mie imi merge bine dupa ce am facut configurarea asta.BAFTA!

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Daca vrei intra aici http://rlsp11.blogspot.com si descarca rlsp11 cu toate echipele romanesti apoi poate facem un meci online.problema aia o ai pentru ca iti trebuie patch-ul de la EA care rezolva problema.