| Eedy_Edy_1990 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, nu stiu ce subiecte sa discut cu o faa care imi place, ma ajutati?
Funda!

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

In cazul in care iti place intr-adevar de acea fata, probabil stii si cum gandeste si ce preferinte are, ce hobby-uri si ce preferinte are. Uite astea sunt teme de discutat.
Daca iti place doar cum arata, stai si te uita la ea si este de ajuns!

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pfff,sunt miliarde de subiecte! Începe cu hobby-uri, să vezi dacă aveţi interese comune.Filme,muzică,ce interese mai aveţi voi acum. Spune-i că Pământul se roteşte 365 de zile pe an, spune-i orice. Dacă şi ea te place, vorbele vin de la sine.