| AstaMicăăEoBestie a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi :-s...am avut o relatie de 6 luni cu un baiat, dar datorita comportamentului sau am terminat`o, iar in ultimele saptamani aveam alaturi un prieten pe care il cnunosteam de mai de mult dar pana atunci nu vorbisem cu el! dupa ce m`am despartit de iubitul meu, pot spune ca nu am suferit si nici nu mi-a parut rau pentru ca s`a terminat, fiindca relatia ma sufoca in fine dupa ce s`a terminat relatia asta prietenul meu cel mai bun care mi-a fost alaturi mi-a marturisit ca ma place si ca ar vrea o relatie cu mine! eu tin la el inseamna mult pentru mine, dar este mai mic cu 2 ani happy si nu stiu ce sa fac... el chiar tine la mine iar eu nu vrea sa imi bat joc de sentimentele lui! Il apreciez enorm ca a fost alaturi de mine dar nu stiu daca ar trebui sa ne dam o sansa thinking voi ce credeti? va rogbatting eyelashes cateva pareri dau fundita celui mai serios raspuns kiss

4 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Citi ani ai tu, ca scazind 2 stiu si de el. Apoi vedem de un raspuns. Daca tu ai 12 si el 10 treaba este ciudata rau

| Danutza27 a răspuns:

Se zice ca pina la o virsta fetele se maturizeaza mai repede, de regula dupa ce dau ele cu capul de pragul de sus il vad si pe cel de jos si le vine mintea la cap.De preferat un baiat pe care sa te bazezi,care sa fie alaturi de tine si la bine dar si la greu,sa tina la tine, sa ai incredere in el, alaturi de care sa zici am curajul cu el sa intemeiez o familie.

| AstaMicăăEoBestie explică:

Eu am 17 iar el are aproape 16 happy

| me1me a răspuns:

Nu conteza ca e mai mic cu 2 ani decat tine. Daca iti place atunci accepta-l.