| ByaBella a întrebat:

Hey TPU,am o intrebare pentru fanii Naruto,de ce credeti ca Sakura nu si-a mai lasat parul lung dupa examenele Chunin? Lui Sasuke s-ar spune ca ii plac fetele cu parul lung, dar Naruto o iubeste oricum.Am pus intrebarea pentru ca ma plictiseam pana apare Road to ninjahappy

Răspuns Câştigător
| deutzanico a răspuns:

Nu e neaparat adevarat ca lui Sasuke ii plac fetele cu parul lung. Asta a fost o speculatie intre fete ca doar nu a zis Sasuke asta. Sakura nu si-a lasat parul mare neaparat pentru Sasuke ci a facut acest lucru deoarece era in competitie cu Ino. Daca Ino facea un lucru si Sakura trebuia la fel si invers. Ai vazut cand Sakura si-a taiat parul Ino a fost mirata si a determinat-o si pe ea sa faca acest lucru ca o dovada a faptului ca amandoua au crescut si au trecut rivalitatile copilaresti. Daca bati cumva un apropo cum ca Sakura nu si-a mai lasat parul mare pentru Naruto nu e chiar adevarat pentru ca Sakura nu stia ca lui Naruto i s-au aprins picioarele dupa ea.
Si vezi ca filmul Road to Ninja a aparut in coreeana pe youtube pe parti.