| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUhappyam o mare problemaworried.nu ma lasa sa pun poze pe fbk(mentionez ca nu am mai pus poze de asta vara pe fbk si plus ca am incercat sa pun o poza si pe alt cont, nu merge) imi apare eroarea asta:There was an error
Max number of upload retries exceeded: Error #2048... ofer fundita daca ma ajutati sa-mi rezolv problemahappymultumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai tu vrei sa incarci o poza intr-un album care ARE DEJA 200 DE POZE! Creeaza alt album si incarca in el cate poze vrei (max 200). Numarul maxim de poze intr-un album este de 200. Albume in schimb iti poti face cate vrei tu.
Bafta!

| ladyMillion a răspuns (pentru neluL):

In fiecare album am 15 poze:-Wsau mai putinlaughing)))

| neluL a răspuns (pentru ladyMillion):

Atunci modifica pozele in Paint! Le micsorezi de fapt ->introduci poza in Paint si fara sa-i faci nimic o salvezi ca fisier jpg sau png apoi le incarci pe facebook.

| ladyMillion a răspuns (pentru neluL):

Am facut si astawinkingtot nu merge, dar stii ceva? mersi oricumbatting eyelasheseu tot o sa-ti ofer funda pentru ca ai incercat sa ma ajuti, si pana la urma am gasit eu o solutie de rezolvare a problemei:*

| neluL a răspuns (pentru ladyMillion):

Solutia care era? happy

| ladyMillion a răspuns (pentru neluL):

Pai am gasit pe google si pe yahoo alte postari cu aceeasi problema, si pentru rezolvarea problemei li s-a propus persoanelor respective sa incerce sa foloseasca fotolink(un program tot de pe facebook)pe care l-am incercat si eu si a mershappy