| agoodvampire a întrebat:

Am o nedumerire laughing. Stiti si voi reclama aia pentru banca si la sfarsit zice : tu cu cine faci banking? laughing. Deci am mai vazut pe la videoclipuri de pe youtube in care apareau fete iar la comentarii scriau unii baieti : oare cu cine face >banking?:... mi se pare ca se refera la altceva dar nu stiu la ce... puteti sa imi ziceti daca stiti laughing.

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Da, se refera de fapt la "banging". Inseamna "Oare cu cine se? "
... intelegi tulaughing