| Maria_5356 a întrebat:

Hey TPU!:* am o tema la englezathinking si nu am imaginatielaughing am de descris un produs ( ex : ciocolata, cafea etc, mai stiu eu ce thinking orice vreti ) sa-i fac reclama.si sa raspund la intrebarea : ce efecte au reclamele asupra consumatorului? cei care raspund la intrebare primesc fundita.si voturi :* multumesc anticipat big hug

Răspuns Câştigător
| ѕмιℓє a răspuns:

Ciocolata coconut(nume inventat) are un gust rafinat, din nuci de cocos alese cu grija din cocotierii din hawaii, se spune ca un om se plimba odata pe langa un foc din hawaii si dintr-o data pe foc a cazut o nuca de cocos si o femeie ducandu-se la rau avea niste lapte si cacao intr-un cos si impiedicandu-se laptele a sarit pe foc alaturi de cacao si asa s-a format.este delicioasa incercati...Reclama atrage clientul, avand rol de promovare al produsului. Funda?

2 răspunsuri:
| larya234 a răspuns:

Merge sa iti spun in romana iar tu traduci in engleza?

| Maria_5356 explică:

In romana.traduc eu in engleza :*