| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari la care as vrea sa imi raspundeti sincer :

1.Ce reprezinta poza voastra de la avatar?
2.Ce reprezinta numele vostru de pe TPU?
3.Ce v-a determinat sa va alegeti acea poza?
4.Ce v-a determinat sa va alegeti acel nume?
5.Ce v-a determinat sa va faceti cont pe acest site?

In cazul meu, la primele 4 intrebari se poate raspunde cu : "imi plac animeurile", si asa va puteti da seama de primele 4 raspunsuri, iar la a 5-a, raspunsul este diferit, si anume ca un vecin mi-a spus acum un an si ceva de acest site, iar eu mi-am facut cont, si nu prea intram pe el si puneam intrebari foarte rar, iar dintr-un timp am inceput sa intru mai des si sa pun mai multe intrebari, si a ajuns sa imi placa foarte mult acest site, si am ajus sa intru de mai multe ori pe zi, si sa stau conectat cu orele pe aici.

Acum as vrea sa va aud pe voi!

31 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Avatarul? Portretul meu, desigur.
Numele? Boala mea speciala cleptomanie de informatii.
De ce poza? Reperezinta expresia faciala a oamenilor cand ma vedeau.
De ce numele? Pai este mandria mea boala asa, n-o sa gasesti o relatie mai love-hate decat a mea.
De ce aici? Plictiseala, plictiseala si din ce vad pe site acum, bine ca doar "vanez pe ascuns" si nu prea imi arat fata.

| RAY a răspuns:

1,ceea ce am aflat eu personal sau ce m-a invatat viata pe mine
2, cel pur la suflet
3, viata
4, e o partea din nume, ce ma determinat daca asa mi se spune nu stiu

5, agatatul de virgine

| Drimmero a răspuns:

1.The ARSENAL
2. Un nume reprezentativ
3. Un tunar adevarat face si d-astea
4. Un nume reprezentativ
5.Plictiseala notorie

| T0T a răspuns:

Poza e a clubului meu preferat de fotbal.
Numele începe cu cuvântul Tot, nume pe care l-am avut mai demult la un cont care mi s-a dat pe un joc. Acest nume în germană înseamnă mort. Ca sufix la el am avut mai multe lucruri și ultimul l-am ales pur și simplu not.

| J0B0MAT a răspuns:

1.E un travestit cu părul alb.
2.Numele de fată care îmi place cel mai mult.
3.Mi-a plăcut.Mă duce cu gândul la Draco Malfoy.
4.Mi-a plăcut.
5. Căutam întrebări pe net şi găseam răspunsul pe TPU, am văzut întrebări la care aş fi putut răspunde şi astfel ajuta diverse persoane.So, am zis că ar fi bine să îmi fac un cont.

| Drimmero a răspuns (pentru J0B0MAT):

Care travestit? Cheliosul lui Pool,, Doamne ce portar mai aveau si aia/

| J0B0MAT a răspuns (pentru Drimmero):

De ce? Eşti interesat?laughing

| Drimmero a răspuns (pentru J0B0MAT):

Mai mult am dat-o pe retorica, cand zici de Reina mie imi vine in cap doar numele portarului lui Liverpool.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Drimmero):

Şi el e fain.

| Drimmero a răspuns (pentru J0B0MAT):

Vesnica rezerva a lui Casillas la nationala!

| RainmakerX a răspuns:

1. Nagisa Shiota din anime-ul Assassination Classroom

2.Un nume random/de gamer realizat de mine cand eram mai mic.

3. Avem personalitati cat de cat asemanatoare.

4. Amintirile

5.Comunitatea ce umbla pe la T/A acum 2 ani. Era foarte faina.
Am intrat pe site pentru niste teme... unii au comentat dar un user de la T/A m-a ajutat. Dupa am intrat sa-i multumesc. Cu ocazia aceea am vazut ce distractiv era la T/A asa ca am ramas. Pacat insa ca T/A a murit...

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Cum poti sa zici ca T/A a murit? Asta e bataie de joc fata de eforturile pe care le fac unele persoane (in special una) pe categoria aia.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Cateodata imi pare rau pentru chiftelutacrocanta... pare cam singur printre runinele de la T/A...

| Florentina9210 a răspuns:

Poza de la avatar, ma reprezinta pe MINE! cred ca nu am nevoie de descriere.
Numele meu reprezinta ceva infloritor.
Nasa mea mi l-a ales.
Sa interactionez cu voi si sa ajut cat pot.

| justanotheruser99 a răspuns:

1. Iubesc actoria.
2. Faptul ca sunt doar un utizilator. laughing
3. Sincer, mi-a plăcut, plus ca după intrebarile cu descrierile utilizatorilor, m-am gândit ca e mai interesant sa nu știe nimeni cum arați. big grin
4. Pana de idei.
5. Plictiseal + îmi place sa ajut. happy

| Clorox a răspuns:

1) Poza mea reprezinta o trupa de rock pe care o iubesc!
2) Numele reprezinta ca fac parte dintre ei, chiar daca nu cant cu ei personal, imi place gandirea ei, ma caracterizeaza! In mare parte ea este ceva de genul (Traieste-ti viata, distreaza-te, fa sex fara inhibitii, nu judeca, nu ai timp pentru falsi dumnezei, probleme personale, parentale, chestii de genul) Numele trupei este 'The Pretty Reckless' si iti sugerez sa incerci sa asculti, stiu ca iti place cat de cat rock-ul si chiar m-as bucura sa-mi spui parerea!
3)Reiese din ce am specificat mai sus!
4)Reiese din ce am specificat mai sus! laughing
5)Sunt o persoana cu multe probleme (Cred ca ai observat si tu) si am fost ajutat, mi-a placut acest site deoarece mi-am facut cunostinte noi, am intalnit alte tipuri de persoane, mi-am dat seama ce gandesc oamenii care sunt in afara bulei mele sociale!
Sa zicem...

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Am auzit de trupa asta, si chiar am ascultat o melodie de la ei, asta :
https://www.youtube.com/watch?v=txBfhpm1jI0
Ai gresit, nu ca imi place rock-ul cat de cat, ci il iubesc, rock-ul cam e genul meu preferat. Imi place mult trupa de care ai spus, si imi plac si melodiile de la ei.

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Yaaaay, ma bucur!

| syd2 a răspuns:

1. Dazai Osamu, idk cine-i
2. apoteoza finala
3. Tumblr.com
4. existentialismul crud
5. dorinta de a freca menta, inainte eram un fel de "p0rn star " pe aici, ma stiau multi, cand inca categoria T/A era populata, era un fel de familie acolo, o familie foarte diversa

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Aolo,doamne.
Here we go again:
1.Un cap de mort.
2.Numele vocalistului din Mayhem, pe o perioada scurta. Porecla era Dead.
3.Ca sa pregatesc oamenii si ca atunci cand vor vedea un cap de mort ca le-a raspuns la intrebare sa se astepte la ceva catastrofic.
4.Imi place Mayhem.
5.Nu stiu.

| Divy a răspuns:

1. Un panda
2. Un adjectiv un nume
3. Iubirea față de urși laughing
4. Capul în general laughing
5. Am aflat de site demult când căutam ceva și am zis să fac ceva nouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la melodia asta http://listenonrepeat.com/? v=irXQid4peS0#Rome_Total_War_Music-_Divinitus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Obsesia mea pentru piele alba, m-as putea holba minute in sir la o persoana care are pielea extrem de alba. laughing
2. E vorba de lacrimi, sarea aia din ochi nu ca ar sari ceva in ochi. laughing
3. Mi s-a parut ca se potriveste cu numele.
4. Nu-mi placea numele meu de pe site, boceam la momentul ala, a ajuns melodia la versul " ochi plini de sare " si aia a fost. laughing
5. Funditele rolling on the floor). Eu am cont din 2009 pe TPU, eram destul de mica atunci si cand am vazut ca Legiuitoarea are atatea fundite am vrut si eu. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu sunt obsedat de persoanele cu pielea alba, dar spre deosebire de tine, eu m-as holba si ore in sir la o persoana cu pielea alba.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Am facut-o si cu orele. rolling on the floor Avea ochii albastrii si parul aramiu, n-am rezistat. laughing

| Juviia a răspuns:

1.O fata cu o pisica super cute love struck

2. Ceva, orice.

3. Faptul ca ma reprezinta big grin

4. Iubirea fata de pisici

5.Am descoperit acest site acum vreo 2-3 ani, dar doar in acest an mi-am facut cont.M-a determinat ca pot sa ajut oamenii.

| Drimmero a răspuns (pentru Juviia):

Tipa face toata poza!

| Juviia a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu asta big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Juviia):

Fata e pur si simplu perfecta intre defecte!

| ihacoswhy a răspuns:

1. Un personaj.
2. Un cod, sunt niste initiale + why.
3. Filmul(Suicide Room, i know you like it).
4. O intamplare. Sau mai multe.
5. N-am nicio idee, a fost demult.