| DARteiubesc a întrebat:

Hey TPU.Am si eu o curiozitate. Ce inseamna cuvantul "troll"?(in raport cu acest site?)

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Fenomenul de trolling, profilul unui troll precum si despre modul cum trebuiesc tratati trollii ( inclusiv cei care bantuie TPU mai ales in sectiunile "religie" si "dragoste si sex" )gasesti aici : http://forum.computergames.ro/......rolii.html

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Unul care face glume de proasta calitate, care se straduie sa ne scoata din minti cu intrebari sau raspunsuri imposibile!
Cu cat mai multi infurie sau enerveaza, cu atat mai mare succesul lui!