| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,

Am si eu o curiozitate...

Exista persoane care fac super multe vizualizari atunci cand pun primul lor video pe Youtube. Dar cum reusesc? Cum funcioneaza? Cum afla lumea daca ala e doar primul video iar canalul e nou?

1 răspuns:
| qVlad12 a răspuns:

Salut. Incearca sa postezi ceva ce este foarte cautat pe Youtube. Spre exemplu niste tutoriale. Acum 5 ani, cand eram mic, ca tot era nebunia aia dupa ''cum se instaleaza minecraft'' rolling on the floor)) am facut un videoclip in care aratam cum se instaleaza. Am facut undeva la 150k views la acel videoclip. big grin