| Diiiiiia a întrebat:

am si eu o intrebare: Caut o melodie de-a Laurei Stoica, dar nu stiu cum se numeste si dupa versuri nu o gasesc.Versurile sunt cam asa:,, Tu spuneai mereu traieste-ti clipa, viata insa n-a putut ierta, tu esti sus acolo printre ingeri, mi-a ramas doar amintirea ta.Vei ramane in gandul meu, la bine si la greu, Iar tot ceea ce-am facut impreuna ne va lega mereu...,, Stie cineva cum se numeste?! OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| kiddutssa a răspuns:

Nu o canta Laura stoica ci "vei ramane in gandul meu" de la sofia si gabi pecheanuhappy

3 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Nu o canta laura stoica
uitehttp://www.youtube.com/watch?v=zlf5GfJKYZ0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei ramane in gandul meu

Răspuns utilizator avertizat