| Ramonika_5243 a întrebat:

Hey TPU!kiss Am si eu o intrebare.big grin.Vara asta as vrea sa plec impreuna cu cea mai buna prietena la mare si as vrea sa imi strang ceva bani pentru acolobig grin Cum as putea sa castig bani tinand cont ca inca nu am buletinbig grin? Please help dau fundita:X:X:X

2 răspunsuri:
| Lalalalalalalalaaaaaaaa a răspuns:

Pai...Iti poti ajuta vecinii,poti cere imprumut la niste rude sau pur si simplu folosesti sloganul fiecarui copil cand vrea bani:
,, Mamii, tatii...sunt o fetita cuminte big grin...niste bani, ceva?,,laughing

| Catalinxxxx a răspuns:

Dai la laba si ies bani afara, vinzi sperma :d :d