| Andreea010100 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si si lui ii place de mine. Dar problema e ca el e din Franta si putem lua legatura doar pe Facebook. Ne-am cunoscut intr-o vacanta de vara acum 3 ani cand am fost in Franta la un camping. Ne-am si sarutat. Relatiile la distanta rezista? E cel mai dulce si mai dragut baiat pe care l-am intalnit in viata mea! E timid si intelegator! Tot ce imi doresc de la un baiat! Ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa continui relatia de distanta cu el ..sa sti ca multa lume sau inteles de minune de la distanta...atita timp cit iti place nu vad cei rau in asta...