| DarkCat12 a întrebat:

Hey TPU., am si eu o intrebare legata de YouTube.
deci, de ceva vreme imi tot apar " comment-uri " cu numele meu de la cont ( ca si cum le-asi fi facut eu ) da eu nuam facut nici-un fel de comentariu de genu, si tot am sters la ele...si din cand in cand la cateva zile mai apar 1, 2. la diferite videoclipuri de pe youtube, posibil sa imi intre cineva pe cont? acum o saptamana am patit asta si am schimbat parola cu una foarte lunga si de atunci pana ieri nu am mai vazut " ciudateniia aia ", poate ma lamuriti si pe mine, am account-ul din Aug 27, 2011. mersi mlt

Răspuns Câştigător
| Teodore a răspuns:

Da cineva iti intra pe cont.Incepe sa te gandesti cui i-ai dat contul...