| Veronici a întrebat:

am si eu o intrebare... pentru cei care ati vazut romanii au talent din 11 martie grupul ala umoristic cu fata politistul si hotzul cand murea unul din ei era o melodia asa...ca din vestul salbatic cum se numea melodia aia? fundita

Răspuns Câştigător
| kiDuu_2823 a răspuns:

The Good, The Bad & The Ugly

http://www.youtube.com/watch?v=1hYV-JSjpyU

Sper ca ti'am fost de ajutor :)

3 răspunsuri:
| Veronici explică:

Deci pana la urma eu ce sa aut pe google?

| Veronici explică:

Mi-ai fost foarte de ajutor:* mersi mult

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Nu! Nu e asa melodia aia ca si eu am vazut sunt un mare fac ''Romanii au talent'' Melodia era din de_westwood adica din Coutner Strike 1.6 de acolo este Bafta! Sper ca te-am ajutat