| rucsiyiykka85 a întrebat:

Am si eu o mica intrebarica: azi am fost la o olimpiada de matematica si am obtinut...ei bine un punctaj mic.Ce sa fac? De obicei nu patesc asta.Si mi-e cam rusine.HELP plss!

Răspuns Câştigător
| zoozolina a răspuns:

Nu iti fie teama! Nu mereu esti intr-o dispozitie buna. Uneori ai zile bune, alteori zile proaste. Uneori te concentrezi mult mai bine, alteori nu prea bine. Daca ai ajuns acolo, inseamna ca stii ceva. Sper ca te'am ajutat:*.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa te linistesti si sa te impaci cu acest gand. Data viitoare te vei pregati mai bine si te vei concentra mai tare. Crede-ma ca eu tot am luat punctaje mici. Nu este macar un elev care n-a luat punctaje mici, toti au trecut prin asta. Nu te intrista, gandeste-te la ceva frumos la ceva vesel si vei uita de toate temerile tale...

| Maleficul a răspuns:

Nimeni nu e perfect. eu mereu aveam punctaje mici. daca tot ai luat un punctaj, mic l-ai primit cu STIL!