| andrei2511 a întrebat:

Am si eu o problema sad asta ar trebui sa intreb un psiholog, dar am incredere in voi big grin. Deci...in curand vine sezonul de vara, iar fiind un un baiat supraponderal, ma gandesc sa merg la inot, dar am ceva de care imi este tare jena : surplus de grasime in zona pectoralilor, dand aparenta unor "sani". Si nu stiu ce sa fac! Sa merg si sa rada de mine? Sunt din Bacauwinking

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu iti face complexe din asta.Mergi acolo unde vrei si cand vrei.Nu toata lumea este fotomodel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi...sigur nu o sa fi singurul de acolo cu "sani"

| andrei2511 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu sunt chiar asa mici laughing

| mony69 a răspuns:

Cred ca fiecare om are un complex, dar 'zambeste in fata celor ce vor sa te vada plangand'