| ღLoveღMusicღ a întrebat:

am un samsung gt-9000(galaxy s 2.2) si nu pot dowlanda de pe android market adica de pe site imi cere cont pe google si eu am si l-am pus si pe urma imi zice ca "There are no Android associated with this account. Please sign in with a different account." cum pot rezolva ca sa imi iau aplicatii depe site? pliz dau funda si voturi multee.

1 răspuns:
| terorvlad a răspuns:

Sa ghicesc ca ai flashurat un ROM ce nu are google apps instalat. Incearca sa cauti un program pe google cu care sa instalezi fisiere.Zip in interiorul androidului si instaleaza acest fisier http://goo-inside.me/gapps/