| DubstepQueen a întrebat:

Hey TPU!
Am visat ca eram la plimbare cu prietenii.Deodata a inceput sa ploua.Cea mai buna prietena a mea zicea ca va gasi o masina sa o duca acasa, apoi a plecat de langa noi.Mai tarziu ploaia se opri.
Am gasit-o moarta in fata unui depozit.
Ce credeti, vreun semn?
E bine sa crezi in vise?

Răspuns Câştigător
| الملاك a răspuns:

Visele vin din inaginatia noastra, au legatura mereu cu un lucru care ne-a ramas intiparit in memorie, fie dintr-un film, citat, etc...traieste fiecare clipa si simte ca traiesti asta e sfatul meu...

1 răspuns:
| PrettyLittlePsycho a răspuns:

Pai, daca visezi ceva de rau se intampla de bine si daca visezi ceva de bine se intampla rau.Asa mi se intampla mie.