| SexxyAngel a întrebat:

Anul acesta intru la liceu deci sunt boboaca:X:X la Colegiul National Nicu Gane Falticeni am si eu cateva intrebari:
1.Trebuie sa port uniforma in prima zi de scoala daca nu ce vestimentatie imi recomandat(cu poze daca aveti)
2. Daca am diriginta trebuie sa duc flori in prima zi?
3.Trebuie sa merg cu mama in prima zi de liceu?
4.Ce sa imi cumpar geanta sau ghiozdan(cu poze)?
Fundisssa pentru cele mai bune raspunsuri:X:X

Răspuns Câştigător
| YourCupidon a răspuns:

Buna..si eu intru anul acesta intru la liceu, 1-cu uniforma te anunta la inscrierea la liceu, 2-vestimentatia trebuie sa porti ceva cat mai cuminte si totusi elegant(de ex.blugi,bluza tricou, accesorii, bratari, pantofi, baschetii etc.3-da trebuie sa mergii cu mama ta, 4-cu florile nici eu nu stiu sigur5-eu una imi cumpar geanta e mai modern.bafta bobocelule

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Daca era sa porti uniforma te anunta... Depinde de vremea de afara oricum blugi, tricou, cateva accesorii dar ai grija sa nu atragi prea multa atentie despre tinuta mai poti vorbi cu fetele de varsta ta2.Cum vrei nu este obligatoriu. 3.Sigur ca NU e alegerea ta acum esti clasa a 9 numai esti un copil mic sa mergi cu ea de mana.4 O Geanta mai spatioasa.