| yoyoalecs a întrebat:

Ar fi o problema daca as inregistra un site in blogspot la un domeniu gratuit tk? Stiu ca ramane si cel cu. blogspot dar nu m-ar deranja daca l-as promova pe cel cu tk si s-ar descoperi cu cel cu blogger.Deci... ar fi probleme?

3 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Salut

problema cu.tk este ca lumea nu prea are incredere in ele. au fost multi virusi pe site-uri cu.tk si acuma sincer, ai dat click pe ceva ce nu cunosti. stii de la ce vine tk? (multa lume nu stie) cred ca mai bine ramai la adresa originala cu. blogspot. lumea macar stie ce e astawinking

| yoyoalecs explică (pentru GabyB94):

Mersi de sugestie....de la ce vine tk?big grin